ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Przerwy w dostawach wody

We wtorek 29 maja w godzinach od 8.00 do 15.00 wystąpią przerwy w dostawie wody.Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Strzelinie informuje, że w związku z przebudową sieci wodociągowej w skrzyżowaniu ulic Floriana, Książąt Brzeskich i Rynek w Strzelinie w dniu 29.05.2018r. w godzinach od 8.00 do 15.00 wystąpią przerwy w dostawie wody do budynków przy ulicach: Rynek 2-6, Książąt Brzeskich, Podwale, plebania.

Za utrudnienia przepraszamy.«

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...