ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Remont wodociągu w ulicy Floriana

W związku z pracami budowlanymi zmienia się organizacja ruchu na ul. Floriana. Prosimy o wyrozumiałość.         Od poniedziałku 14 maja rozpoczną się prace związane z wymianą sieci wodociągowej w ulicy Floriana w Strzelinie. Przewiduje się, że będą trwały około 3 tygodnie. Roboty poprzedzają planowany remont nawierzchni tej ulicy.

W związku z rozpoczynającymi się pracami zmianie  ulegnie organizacja ruchu. Przepraszamy za związane z tym utrudnienia licząc na Państwa wyrozumiałość i współpracę.  Jednocześnie prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie prowadzonych prac.
 
Poniżej zamieszczamy plany kolejnych etapów zmian oraz oznakowania.

1. Stan obecny

2. Etap I

3. Etap II

4. Etap III

5. Etap IV

6. Etap V«

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...