ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Trwa usuwanie awarii wodociągu.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Strzelinie informuje, że w dniu 23.04.2018r. wystąpiła  awaria sieci wodociągowej zasilanej ze stacji uzdatniania wody w Strzelinie.

Przewiduje się, że prace związane z lokalizacja awarii i jej usunięciem  są  prowadzone / będą kontynuowane dniu 24.04.2018 roku.

W związku z zaistniała sytuacją miejscowości Kuropatnik, Gościęcice, Gęsiniec będą miały przerwę w dostawie wody. Woda będzie dowożona do tych miejscowości w kontenerach i będzie dostępna od wczesnych godzin porannych w dniu 24.04.2018 roku

Przepraszamy za utrudnienia wynikające z zaistniałej  sytuacji. «

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...