ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Zmiana organizacji ruchu na ul. Zamkowej

Rozpoczynają się prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej w ulicy Zamkowej w Strzelinie. Zmianie ulega organizacja ruchu.

           

W dniu 04.10.2017 r. rozpoczną się prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej w ulicy Zamkowej w Strzelinie. Przewiduje się, że prace te będą trwały około 2 tygodni.

Zapoznaj się z planem organizacji ruchu.

Roboty będą  prowadzone wyprzedzająco przed remontem nawierzchni  ulicy Zamkowej. W związku z przewidywanymi pracami zmianie  ulegnie organizacja ruchu.

Przepraszamy za utrudnienia  licząc na Państwa wyrozumiałość i współpracę.  Jednocześnie prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie prowadzonych prac.

ZWiK Strzelin«

Aktualności

Wodny aerozol dla ochłody

Dla wytchnienia przed upałami ponownie montujemy kurtynę wodną na strzelińskim Rynku.więcej...

Awaria usunięta

W związku z pracami na sieci wodociągowej w Strzelinie po awarii w dniu wczorajszym tj. 30.05.2019 r., wystąpiło okresowe pogorszenie jakości wody w różnych rejonach.więcej...

Nowe taryfy od 1 czerwca

Przypominamy, że zgodnie z decyzją Dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej we Wrocławiu Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, z dniem 1 czerwca 2019r. zmieniają się taryfy ZWiK w Strzelinie.więcej...

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...