ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Zmiana organizacji ruchu na ul. Zamkowej

Rozpoczynają się prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej w ulicy Zamkowej w Strzelinie. Zmianie ulega organizacja ruchu.

           

W dniu 04.10.2017 r. rozpoczną się prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej w ulicy Zamkowej w Strzelinie. Przewiduje się, że prace te będą trwały około 2 tygodni.

Zapoznaj się z planem organizacji ruchu.

Roboty będą  prowadzone wyprzedzająco przed remontem nawierzchni  ulicy Zamkowej. W związku z przewidywanymi pracami zmianie  ulegnie organizacja ruchu.

Przepraszamy za utrudnienia  licząc na Państwa wyrozumiałość i współpracę.  Jednocześnie prosimy o nieparkowanie samochodów w obrębie prowadzonych prac.

ZWiK Strzelin«

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...