ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Bliżej do kasy

Już od 1 sierpnia rachunki za wodę możemy zapłacić bez żadnych opłat w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w StrzelinieW odpowiedzi na oczekiwania Klientów, punkt kasowy działać będzie w centrum miasta i co równie ważne, znacznie dłużej niż dotychczas. Od 1 sierpnia br. wszystkie płatności na rzecz Zakładu Wodociągów i Kanalizacji, można dokonywać w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie. Bank nie będzie pobierał prowizji ani żadnych dodatkowych opłat z tego tytułu. Dzięki temu kończy się uciążliwe dojeżdżanie do kasy przy ul. Brzegowej.

Dotychczasowy punkt kasowy w siedzibie ZWiK-u funkcjonować będzie jeszcze do końca września, podobnie jak możliwość płacenia rachunków w kasie Urzędu Miasta i Gminy. Od 1 października br. opłaty za wodę, ścieki i inne usługi wnosić będzie można wyłącznie w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Strzelinie lub przelewem na konto ZWiK.«

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...