ZAKŁAD WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI sp. z o.o. w Strzelinie

Nowy regulamin od 22 maja

Nowy regulamin opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego wszedł w życie 22 maja br.

   Uchwalony przez Radę Miejską Strzelina nowy regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków został opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego z dnia 8.05.2014r. i wchodzi w życie 14 dni od jego publikacji. Oznacza to, że obowiązuje od 22.05.2014r.

Regulamin określa wzajemne prawa i obowiązki przedsiębiorstw wodociągowo-kanalizacyjnych działających na terenie Gminy Strzelin oraz odbiorców usług na terenie Gminy Strzelin z zakresu zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków.

Pełną treść dokumentu znajdziesz  tutaj«

Aktualności

Uwaga - przerwy w dostawach wody

W związku z budową sieci wodociągowej, w dniu 11 marca br. wystapią przerwy w dostawach wody dla ul. Energetyków i Pęcza.
więcej...

Sprzedajemy podnośnik koszowy

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Strzelinie ogłasza sprzedaż pojazdu marki STAR 200 podnośnik koszowy Bumar Koszalin typ P184H
więcej...

Kanalizacja dla Pławnej etap Ia

Rozpoczęliśmy opracowanie wniosku  do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu, o dofinansowanie zadania pn. „Budowa kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Pławna- Trześnia etap Ia” w ramach programu priorytowego – Ochrona Wód.
więcej...

Budowa wodociagu w ul. Grota Roweckiego

W czerwcu rozpoczynamy budowę sieci wodociągowej z przyłączami w ulicy Grota Roweckiego w Strzelinie
więcej...

Trochę wody dla ochłody

Tradycyjnie już, wraz z pierwszymi upałami, strzeliński ZWiK zamontował na Rynku kurtynę wodną, by choć trochę ulżyć przechodniom w przetrwaniu wysokiej temperatury.
więcej...